طراحی سایت شخصی در اصفهان

طراحی سایت شخصی در اصفهان

طراحی سایت شخصی در اصفهان

قیمت : تماس بگیرید

یکی از بسترهای مناسب و پرکاربرد جهت دسترسی دیگران به مشاهده مهارت و تجربه‌های شما وب سایت می‌باشد. از دیگاه بسیاری از کاربران ، زمانی شما را به عنوان یک کاربر حرفه ای در نظر خواهند گرفت که در مکاتبات خود از طریق ایمیل ، yahoo  ،  gmail  استفاده ننمایید و ایمیل شخصی خود را داشته باشید . زمانی این مورد برای شما فراهم خواهد شد که یک سایت شخصی داشته باشید . یک وب سایت شخصی دارای امکانات و صفحات زیر می‌باشد :

  1. صفحه رزومه
  2. صفحه تماس با ما
  3. صفحه معرفی شما
  4. صفحه گالری تصاویر
  5. صفحه پروژه‌ها و نمونه کارها

البته تعداد صفحات کاملا ضخصی بوده و با توجه به سفارش کاربر در نظر گرفته خواهد شد. اگر به دنبال شرکت طراحی سایت در اصفهان می‌باشید می‌توانید با ما در تماس باشید.

تعرفه و قیمت طراحی سایت شخصی در اصفهان

یکی از چالش‌ها و مسائل پیش روی متخصصان و آن دسته از افرادی که برای ارائه مهارت‌های خود نیازمند سایت شخصی می‌باشند ، هزینه بالای آن و همچنین زمان بر بودن تحویل گرفتن وب سایت می‌باشد. شرکت راه کار سازان نوین تدبیر رویان با بررسی تمامی چالش‌های اولیه ، به ارائه بسته ای به نام طراحی سایت شخصی ارزان در اصفهان پرداخت که ساکنان استان اصفهان تنها با پرداخت مبلغ 250 هزار تومان می‌توانند صاحب یک وب سایت شخصی حرفه ای گردند . جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

فرم ارسال نظر