برای طراحی سایت به چه ابزاری نیاز داریم ؟

برای طراحی سایت به چه ابزاری نیاز داریم ؟

یکی از دغدغه های بسیاری از فعالان محیط وب این سئوال می باشد که برای طراحی سایت به چه ابزاری نیاز داریم؟ و اصولا این افراد علاقه ای زیاد جهت یک طراح سایت شدن داشته و شروع برای آن ها با ابهام های زیادی روبه رو است . در این بخش ابتدا مختص در رابطه با مسیر حرکتی برای یک طراح وب شدن را مطرح و ابزارهای مورد نیاز جهت طراحی سایت را به ترتیب آشنا خواهید شد . حرکت در مسیر به چندین گام تقسیم شده که اولین گام ، یادگیری زبان Html می باشد . این زبان به عنوان یک زبان تحت کلاینت می باشد و ساختار اصلی وب تحت کلاینت توسط این زبان تشکیل می شود . برای یادگیری این زبان سایت ها و کتاب های آموزشی ایرانی و خارجی متنوعی وجود دارد که می توانید از آن ها در این مورد استففاده کنید .

گام بعدی یادگیری و آشنایی با زبان های جاوا اسکریپت و Css است که آن ها نیز به عنوان زبان های تحت کلاینت به شمار می آیند و از طریق آن ها می توان به زببایی ظاهری سایت پرداخته و از نظر کاربر ، کاربر پسند شود . گام دیگر نیز یادگیری یک زبان برنامه نویسی تحت سرور می باشد که 2 تا از مطرح ترین زبان ها می توان به زبان های برنامه نویسی PHP و ASP.Net اشاره کرد که جایگاهی بالایی در بین طراحان سایت دارند .

وهمچنین شما نیاز دارید تا اطلاعات خود را در یک پایگاه داده ذخیره سازی کنید که می توان به دیتابیس هایی پون SQL Server و My Sql  اشاره کرد که جز مطرح ترین پایگاه های داده در بین طراحان وب می باشد . توجه داشته باشید که یک وب سایت تا حدودی مشابه یک فروشگاه یا مغازه می باشد و یک مغازه نیاز به نام ، مکان ، دکوراسیون ، مدیر فروش و سایر افراد شرکت کننده در مغازه است که هرکدام را می توان با مثال با پیش نیازهای یک سایت مقایسه کرد . برای نمونه می توان نام مغازه را با دامنه سایت مقایسه کرد و شما برای داشتن سایت نیاز دارید تا ابتدا یک دامنه برای وب سایت خود خریداری کنید . مکان مغازه در فضای وب اشاره به فضای هاست دارد که باید تهیه گردد تا شما بتوانید محتویات و اطلاعات وب سایت خود را در آن مکان ذخیره کنید . دکور مغازه نیز را می توان با زبان های برنامه نویسی تحت کلاینت مقایسه کرد که هرکدام جهت زیبایی وب سایت شما ضروری است و در آخر نیز اعضای فعال جهت فروش و مدیریت مغازه را می توان با مدیران و وب مسترهای سایت مقایسه کرد که وظیفه بروزرسانی و مدیریت سایت را به عهده دارند .

شرکت نوین تدبیر به عنوان یک شرکت فعال در زمینه طراحی سایت در اصفهان آمادگی خدمات رسانی به کلیه فعالان فضای مجازی را دارد . برای اطلاعات بیشتر باما در تماس باشید .

فرم ارسال نظر